Język polskiEnglish

Kim jesteśmy?

Dellpoint to marka firmy KELLERTECH. Od początku istnienia firma skupia się na technologiach mobilnych, w szczególności notebookach oraz akcesoriach do nich. Corocznie wyposażamy w komputery Dell i akcesoria Dell kilkaset polskich firm oraz stale rosnącą rzeszę użytkowników indywidualnych. W planach na najbliższe lata jest znaczne poszerzenie zakresu oferowanych produktów, tak by docelowo w ofercie znalazły się wszelkie elementy jakich końcowy użytkownik do tej pory nie był w stanie znaleźć w ofercie innych polskich sklepów internetowych.

 
Sklep internetowy dellpoint.pl powstał w 2008 roku i zajmuje się wyłącznie sprzedażą produktów firmy Dell i producentów powiązanych. W ofercie sklepu znajdują się zarówno laptopy dell jak i wszelkie niezbędne ORYGINALNE akcesoria Dell- torby, myszki i klawiatury, czy też bardziej specjalizowane modelowo elementy, takie jak moduły wewnętrzne i stacje dokujące.
 
Dzięki kooperacji z wieloma podmiotami z całej Europy w zakresie odsprzedaży nadwyżek handlowych jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny na oferowane produkty, znacznie niższe od cen oficjalnych. Ta forma sprzedaży wiąże się jednak z limitowaną dostępnością poszczególnych produktów i brakiem możlwiości zagwarantowania tak korzystnych ofert w późniejszym terminie - zalecamy więc szybkie podejmowanie decyzji zakupowych :-).
 
 

http://www.kellertech.pl - strona firmowa kellertech.pl
http://www.dellpoint.pl - sklep internetowy - notebooki i akcesoria Dell
http://www.shophp.pl - promocje i oferty sklep HP
 
Polecamy sznurkownia.info, zaufany katalog stron internetowych!
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl