Język polskiEnglish


» przeczytaj wszystkie opinie

Autoryzowany Partner Dell
Email:
sklep@dellpoint.pl
Tel: (32)760-61-26
Tel: 604-69-45-50
(
od 8:00 do 17:00)

 

Formy płatności

Oferujemy kilka typów form płatności dopasowanych do potrzeb większości klientów

Przelew na konto bankowe
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Posiadamy konto w banku BZWBK.

Za pobraniem
Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Forma aktywna wyłącznie przy wyborze przesyłki kurierskiej! Realizujemy zamówienia pobraniowe do maksymalnej kwoty zamówienia w wysokości 5000zł. 
 
Przelewem online
Forma błyskawicznej płatności elektronicznej obsługiwana przez zewnętrznych operatorów, umożliwia szybkie płatności online po zalogowaniu do płatności internetowej w Twoim banku, jak również płatności kartami Visa/MasterCard. Płatność obciążona dodatkową prowizją w wysokości podawanej na bieżąco w koszyku.

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl), PayU, Przelewy24.pl

Obsługiwane systemy kart płatniczych

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

Raty
mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl