» przeczytaj wszystkie opinie

Autoryzowany Partner Dell
Email:
sklep@dellpoint.pl
Tel: (32)760-61-26
Tel: 604-69-45-50
(
od 8:00 do 17:00)

 

Darmowa dostawa od kwoty 1000zł!

Formy płatności

Oferujemy kilka typów form płatności dopasowanych do potrzeb większości klientów

Przelew na konto bankowe
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Posiadamy konto w banku BZWBK.

Za pobraniem
Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Forma aktywna wyłącznie przy wyborze przesyłki kurierskiej! Realizujemy zamówienia pobraniowe do maksymalnej kwoty zamówienia w wysokości 5000zł. 
 
Przelewem online
Forma błyskawicznej płatności elektronicznej obsługiwana przez zewnętrznych operatorów, umożliwia szybkie płatności online po zalogowaniu do płatności internetowej w Twoim banku, jak również płatności kartami Visa/MasterCard. Płatność obciążona dodatkową prowizją w wysokości podawanej na bieżąco w koszyku.

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl), PayU, Przelewy24.pl

Obsługiwane systemy kart płatniczych

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

Raty
mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl