» przeczytaj wszystkie opinie

Autoryzowany Partner Dell
Email:
sklep@dellpoint.pl
Tel: (32)760-61-26
Tel: 604-69-45-50
(
od 8:00 do 17:00)

 

Darmowa dostawa od kwoty 1000zł!

Modele laptopów Dell

Chcesz kupić laptopa Dell ale zaczynasz dopiero przygodę i nie wiesz czym różnią się poszczególne grupy modeli? Przeczytaj nasz krótki poradnik, poniżej prezentujemy porównanie poszczególnych serii modeli komputerów Dell. Gdy już wybierzesz, to zapraszamy do nas na zakupy!

Oferta dla użytkowników domowych:

Dell Inspiron - podstawowa grupa komputerów dla użytkowników domowych, zapewniająca optymalny kompromis pomiędzy ceną a jakością wykonania.

Dell XPS - laptopy dla najbardziej wymagających użytkowników, w których poświęcono równie dużo uwagi wykonaniu jak i parametrom technicznym.

Dell Alienware - najwyższa półka, zarówno techniczna jak i cenowa, komputery przeznaczone dla osób dla których koszt nie jest limitem a liczą się jedynie możliwości techniczne, wydajność w grach i wygląd nie pozostawiający złudzeń co do mocy maszyny.

Oferta dla użytkowników biznesowych:

Dell Vostro - bazowa grupa komputerów przeznaczona dla small-businessu. Więcej niż komputer dla użytkownika domowego, ale dzięki skromniejszemu wyposażeniu i nieco gorszym materiałom wykończeniowym o półkę cenową niżej od kolejnych modeli.

Dell Latitude - sztandarowa seria komputerów dla ludzi biznesu. Wysoka jakość wykonania, bardzo dobre materiały, solidne wykończenie oraz parametry techniczne z wysokiej półki. Dodatkowo szerokie możliwości w zakresie bezpieczeństwa, dedykowane stacje dokujące i rozbudowane pakiety serwisowe. Jedie z najczęściej spotykanych komputerów w biurach i korporacjach.

Dell Precision - grupa komputerów dla ludzi, którzy określają siebie profesjonalistami, i dla których komputer to podstawowe narzędzie pracy, w dodatku wymagającej zazwyczaj skomplikowanych obliczeń. Najlepsza jakość wykonania, parametry dostosowane do prac inżynieryjnych, rozbudowane systemy zabezpieczeń. Zazwyczaj nieco mniej mobilne od komputerów Latitude, jednak jeżeli priorytetem jest stabilność, parametry techniczne i jakość wykonania to Precisiona trudno będzie przebić. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl