» przeczytaj wszystkie opinie

Autoryzowany Partner Dell
Email:
sklep@dellpoint.pl
Tel: (32)760-61-26
Tel: 604-69-45-50
(
od 8:00 do 17:00)

 

Darmowa dostawa od kwoty 1000zł!

O firmie

Sklep internetowy dellpoint.pl (dellstore.pl) powstał z pasji do komputerów w 2008 roku i zajmuje się wyłącznie sprzedażą produktów firmy Dell. Przez ostatnie kilkanaście lat pozostaliśmy wierni tej marce, a zadowolenie naszych klientów utwierdza nas w dobrym wyborze. Współpracujemy zarówno z polskimi jak i międzynarodowymi kanałami dystrybucji. W ofercie sklepu znajdują się zarówno laptopy Dell jak i wszelkie niezbędne ORYGINALNE akcesoria Dell - torby, myszki i klawiatury, czy też bardziej specjalizowane modelowo elementy, takie jak baterie, moduły wewnętrzne czy stacje dokujące.

 
Zależy nam na satysfakcjonującej obie strony relacji, dlatego bądź pewien, że będziemy starali się zrobić wszystko byś wyszedł (z internetu) zadowolony :-)
 
Dzięki kooperacji z wieloma podmiotami z całej Europy w zakresie odsprzedaży nadwyżek handlowych jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepsze ceny na oferowane produkty. Nasz własny magazyn często posiada produkty, których nie da się już kupić w bieżącej dystrybucji.
 
Sklep nie jest powiązany kapitałowo ani właścicielsko z firmą Dell, a zajmuje się sprzedażą detaliczną online produktów Dell na terenie Polski (Sklep detaliczny autoryzowanego partnera Dell - Dell Authorized Partner Retail Store)

 

Pamiętaj, by dodać ten adres do ulubionych!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl