Laptopy Dell znów w ofercie!
Laptopy Dell znów w ofercie!

W październiku po dłuższej przerwie wprowadziliśmy ponownie do oferty laptopy Dell. Będziemy je dla was sprowadzali bezpośrednio nowiutkie, od Dell Polska, w związku z tym będziecie musieli na nie chwilkę (chwilkę!) zaczekać. Przez chwileczkę mamy na myśli czas do około 2 dni, potrzebny na dostarczenie komputera od dystrybutora, zweryfikowanie jego kondycji oraz nadanie go kurierem do kupującego. 

W naszym sklepie Dell umieszczamy jedynie te egzemplarze laptopów, które danego dnia są fizycznie dostępne u polskiego dystrybutora. Ogranicza to do minimum oczekiwanie na nowy laptop Dell. Postanowiliśmy odciąć się od popularnej praktyki umieszczania wszystkich modeli jaki dystrybutor oferuje, gdyż chcemy uniknąć sytuacji, gdy po kilkunastu dniach dalej nie będziemy w stanie dostarczyć zamówionego laptopa Dell klientowi. 

Przy okazji przypominamy, że wszelkie pozostałe produkty, czyli akcesoria Dell, posiadamy we własnym magazynie, gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Równocześnie nasza oferta Dell poszerzyła się nie tylko a laptopy ale również o monitory, które oferujemy na tej samej zasadzie jak notebooki.

Zapraszamy do zakupów, ceny będą korzystne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl