Szukasz komputera marki Dell? Oto kilka powodów, dlaczego Dellpoint jest najwłaściwszym wyborem.
Szukasz komputera marki Dell? Oto kilka powodów, dlaczego Dellpoint jest najwłaściwszym wyborem.

Dellpoint - ponieważ kieruje nami PASJA
Pasja to słowo zdecydowanie nadużywane w ostatnich latach. Zbyt wiele firm, kierowanych wyłącznie żądzą zysku, przywdziewa się w tę cechę, w rzeczywistości jednak traktując klienta po macoszemu. Stawiając sobie za główny cel tylko własny interes. Pasja, to cecha notorycznie przez te firmy dezawuowana, będąca w ich ustach niczym (jak to dobrze ujął pewien sympatyczny, znany z książek i filmów, Hobbit) masło rozsmarowane na zbyt wielkiej kromce chleba. Jest jednak pewne miejsce, w którym pasja do komputerów Dell, począwszy od 2008 roku, istnieje w swojej klasycznej, niczym nie zmąconej formie. Formie niezaburzonej statystykami podsyłanymi przez księgowych. Miejsce, gdzie to Klient, a nie księgowy, jest na pierwszym miejscu. Tym miejscem jest Dellpoint, sklep internetowy oferujący zarówno komputery marki Dell, jak i laptopy oraz akcesoria. 

Potrzebujesz komputera Dell na wczoraj? Zapraszamy - już na Ciebie czeka!
W naszej cywilizacji czas powoli wyrasta na najbardziej pożądaną walutę. Doceniają go w szczególności osoby posiadające kilka etatów, bądź też notorycznie przepracowujące nadgodziny - w takich przypadkach każda sekunda jest bezcenna. Tym bardziej więc bulwersuje fakt, że w przypadku konkurencyjnych firm, czas oczekiwania na przesyłkę wynosi nawet kilka tygodni... Jest to wręcz uwłaczające, z czego dobrze zdajemy sobie sprawę w Dellpoint. Sprzedawany przez nas towar, wysyłany jest z magazynu dystrybucyjnego w ciągu maksymalnie 48 godzin, w przypadku zaś wysyłki z magazynu lokalnego, czas ten skraca się do... 24 godzin! Tak krótki czas oczekiwania na wysyłkę dowodzi, że główną rolę gra tu Państwa zadowolenie!

Sklepem internetowym jestem, nic co internetowe nie jest mi...
Parafrazując znaną na całym świecie dewizę humanistów doby renesansu, pragniemy poinformować, że żadna forma płatności nie stanowi dla nas problemu. Czy to przelewem, kartą, czy poprzez szybkie płatności - każdy znajdzie sposób zapłaty najbardziej odpowiadający swoim potrzebom. Możliwa jest nawet płatność przy odbiorze! Zakupu dokonujemy natomiast poprzez rejestrację, wyposażającą nas na stałe w udogodnienia zarejestrowanego klienta, lub wręcz przeciwnie - bez rejestracji, bezzwłocznie. 

Laptopy Dell - doskonałe na każdą okazję
Dlaczego specjalizujemy się w komputerach marki dell? Ponieważ legitymuje je niezawodność i solidność. Są to cechy niezwykle pożądane w dzisiejszej rzeczywistości. W swojej sprzedaży mamy zarówno produkty Poleasingowe, Outletowe, jak i fabrycznie nowe, komponowane według zaleceń klienta i zamawiane w Dell Polska. Szczególnie polecamy dwie pierwsze kategorie - oferują one doskonałą jakość za najniższą cenę, będąc dostępnymi od ręki - gotowe do wysyłki w każdej chwili.
Wiemy, jak wiele warta jest pewność posiadania markowego sprzętu, dopasowanego do najwyższych wymagań. A skoro już o wymaganiach mowa - serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, w celu wyboru sprzętu odpowiedniego do naszych potrzeb. Nasi doradcy jednym tchem potrafią wymienić serie i rodziny laptopów Dell, tak jak kibic piłkarski potrafi wymienić skład swojego ukochanego klubu. Niczym mechanik znający na wylot swoje auto, tak i oni od podszewki znają podzespoły komputerów Dell, służąc pomocą w odpowiedniej ich kompletacji. Niczym maestro kuchni, doprawiający swoje flagowe dania za pomocą doskonale połączonych przypraw, tak i doradcy Dellpoint, za pomocą umiejętnie dobranych akcesoriów podniosą atrakcyjność i przydatność Państwa sprzętu. Są po prostu najlepsi - ponieważ kieruje nimi pasja oraz zadowolenie klienta. Z kronikarskiego obowiązku, wszelkie szczegóły pozostawiając doradcom Dellpoint, przyjrzyjmy się jednak głównym seriom laptopów Dell. Są one następujące:
Inspiron - Laptopy Dell przeznaczone głównie do domowego ogniska. Doskonały stosunek ceny do jakości sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów.
XPS - Komputery Dell, które mają za zadanie sprostać wymaganiom nowoczesnych gier, dzięki gamingowym podzespołom - posiadające przy tym przyjemny dla oka, nowoczesny design.    
Vostro - Komputery chętnie wybierane przez małe i średnie firmy, obecne także w korporacjach. Doskonałe do zastosowań komercyjnych. 
Latitude - Seria biznesowa. Bardzo dopracowane pod względem bezpieczeństwa, wyposażone w najwyższej klasy podzespoły oraz wytrzymałą obudowę (zdolną wytrzymać najbardziej nieprzewidywalne i dynamiczne negocjacje!).
Precision - Laptopy dla profesjonalistów, czyli osób utrzymujących się z pracy na komputerze. Profesjonaliści najuważniej i najdokładniej dokonują swojego wyboru jeśli chodzi o komputer - ilość sprzedanych egzemplarzy Dell Precision będzie więc najlepszą rekomendacją, jeśli chodzi o jakość tego, kluczowego dla zawodowców, sprzętu.

Nie samymi laptopami człowiek żyje...
... Proponujemy więc zwrócenie swojej uwagi także na komputery stacjonarne firmy Dell. Oferują one podobną jakość podzespołów za niższą cenę, a brak mobilności rekompensują dużym wyświetlaczem. Monitory dostępne są we wszystkich popularnych wymiarach, od 17 cali, poprzez 27 cali, skończywszy na...54 calach. Oczywiście także marki Dell!

Dellpoint.pl - zapraszamy!
Szeroka gama akcesoriów do komputerów Dell to zwieńczenie naszej oferty, swego rodzaju wisienka na torcie. Akcesoria przez nas oferowane to myszki, klawiatury, torby, zasilacze, a nawet... projektory Dell. I wiele innych! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie dellpoint.pl. Gwarantujemy odnalezienie poszukiwanego przedmiotu, a w razie problemów - pomożemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl